Q3 2020, მაკრო მიმოხილვა | საქართველოს ეკონომიკის მესამე კვარტალი გლობალური მიწოდებისა და მოთხოვნის ორმაგი შოკის რეალობას ასახავს
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ მაკროეკონომიკური მიმოხილვის 2020 წლის მე-3 კვარტლის ანგარიში ხელმისაწვდომია მხოლოდ ინგლისურ ენაზე.
Q2 2020, მაკრო მიმოხილვა | შუა ქარცეცხლში: საქართველოს ეკონომიკა 2020 წლის აპრილ-ივნისში
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ მაკროეკონომიკური მიმოხილვის 2020 წლის მე-2 კვარტლის ანგარიში ხელმისაწვდომია მხოლოდ ინგლისურ ენაზე.
Q1 2020, მაკრო მიმოხილვა | პანდემიის ადრეული ნიშნები
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ მაკროეკონომიკური მიმოხილვის 2020 წლის 1-ლი კვარტლის ანგარიში ხელმისაწვდომია მხოლოდ ინგლისურ ენაზე.
Q4 2019, მაკრო მიმოხილვა | საქართველოს ეკონომიკა 2019 წელს – წლის შეჯამება
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ მაკროეკონომიკური მიმოხილვის 2019 წლის წლიური ანგარიში ხელმისაწვდომია მხოლოდ ინგლისურ ენაზე.
Q3 2019, მაკრო მიმოხილვა | საქართველოს საგარეო მოთხოვნა და დაგეგმილი მშპ-ის ზრდის პროგნოზი ამ ეტაპისთვის იმედისმომცემია. თუმცა გლობალური ეკონომიკური შენელება სერიოზულ საფრთხეს წარმოადგენს
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ მაკროეკონომიკური მიმოხილვის 2019 წლის მე-3 კვარტლის ანგარიში ხელმისაწვდომია მხოლოდ ინგლისურ ენაზე.