გიორგი ნებულიშვილი ISET-ის კვლევით ინსტიტუტს 2023 წლის აგვისტოში შეუერთდა. იგი მაკროეკონომიკური პოლიტიკის კვლევითი ცენტრის უფროსი მკვლევარია. გიორგი თსუ ეკონომიკის საერთაშორისო სკოლის (ISET) ეკონომიკის მაგისტრი (2018 წ.) და თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ეკონომიკის ბაკალავრია (2014 წ.).
2012 წლიდან გიორგი ბიზნეს ანალიტიკოსის პოზიციაზე მუშაობდა IT საკონსულტაციო კომპანიაში, რომელიც კომპანიებში ERP გადაწყვეტილებებს ნერგავდა. 2017 -2018 წწ-ში გიორგი ISET-ში ლექტორის თანაშემწე იყო და სამაგისტრო პროგრამის პირველი კურსის სტუდენტებს მაკროეკონომიკას ასწავლიდა. 2020-2023 წწ-ში გიორგი ეკონომიკური ანალიტიკოსის პოზიციაზე მუშაობდა არასამთავრობო ორგანიზაცია “საზოგადოება და ბანკებში“. 2018 წლიდან იგი ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის მოწვეული ლექტორიცაა, სადაც საბაკალავრო პროგრამის პირველი კურსის სტუდენტებს ეკონომიკის პრინციპებს ასწავლის.

Giorgi Nebulishvili joined ISET Policy Institute in August 2023 as a senior researcher. He is a member of the macroeconomic policy center. Giorgi holds a Master’s Degree in economics from ISET and is a graduate of Class 2018. Prior to graduating from ISET, he received her Bachelor’s degree with accounting & audit from Tbilisi State University in 2014.
Since 2012, Giorgi has worked as a business analyst for an IT consulting company, implementing ERP solutions for businesses. From 2017-2018, he worked as a teaching assistant at ISET, lecturing in Macroeconomics courses to first-year MA students. In 2020-2023 he worked as an economic analyst for NGO “Society and Banks”. Since September 2018, he is also a visiting lecturer at Ilia State University, teaching Principles of Economics to first-year BA Students.